Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas

Naujienos

Neteisėtą veiklą vykdęs Telšių rajono gyventojas piktybiškai nesitvarko atliekų

2018-05-17

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) Telšių rajono agentūros pareigūnai kovoja su neteisėtai eksploatuoti netinkamus automobilius ardžiusiu Plepų kaimo gyventoju. Vyrui jau paskirtos tūkstantinės baudos, tačiau vykdyti aplinkosaugininkų duotų privalomų nurodymų, sutvarkyti atliekas, pilietis neskuba.

Plungės rajone buvo tikrinami žvejai ir medžiotojai

2018-05-09

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) Plungės rajono agentūros pareigūnai reido metu patikrino 25 vandens telkinius. Kaip paaiškėjo dalis žvejų žvejojo neįsigiję žvejo bilietų, nustatyta 16 pažeidimų.

Kražantės upė praturtinta lašišinėmis žuvimis

2018-05-09

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Kelmės rajono agentūros specialistai dalyvavo įžuvinant Kražantės upę. Buvo paleisti 3000 paaugintų šlakių jauniklių.

Laukiniai gyvūnai negali būti imami iš gamtos

2018-05-08

Pavasaris primena apie tai, kaip elgtis gamtoje radus laukinius gyvūnus, ypač jų jauniklius. Nors Aplinkos ministerija kasmet perspėja apie tai, kad iš gamtos gyvūnai negali būti imamai ir nešami į namus, tačiau kiekvieną gegužę ir birželį pasitaiko tokių neleistinų atvejų. Ypač jautriai į paėmimą reaguoja briedžiukai, stirniukai, pelėdžiukai ir kiti žvėrių bei paukščių jaunikliai.

Joniškio rajono vandens telkiniai praturtinti lydekomis

2018-05-07

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Joniškio rajono agentūros specialistai dalyvavo įžuvinant Joniškio rajono vandens telkinius. Lydekomis praturtinti 7 tvenkiniai ir vienas ežeras. Išviso paleisti beveik 42 tūkstančiai paaugintų lydekaičių lervų.

XML