Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas

Naujienos

Įžuvinami Šiaulių miesto ir rajono vandens telkiniai

2017-10-17

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Šiaulių agentūros darbuotojai dalyvavo Šiaulių miesto ir rajono vandens telkinių įžuvinimuose. Šiaulių medžiotojų ir žvejų draugija į nuomojamus vandens telkinius paleido daugiau kaip pusantro tūkstančio linų, beveik 4000 lydekų ir 1600 karosų.

Prasidėjo varyminės medžioklės ir vilkų medžiojimo sezonas

2017-10-16

Nuo spalio 15-osios dienos leidžiama medžioti žvėris juos varant, kitaip tariant prasideda varyminės medžioklės. Nuo tos pačios dienos Lietuvoje prasidėjo 2017 – 2018 metų vilkų medžiokis sezonas. Aplinkos ministro Kęstučio Navicko įsakymų šį sezoną, kaip ir praėjusį, leista sumedžioti 60 vilkų.

Praėjus metams po nelaimės, Radviliškyje surengtos pratybos

2017-10-13

Didžiulis gaisras kilęs pernai Radviliškyje, granules gaminančioje įmonėje, ne tik padarė daug žalos, bet ir tapo precedento neturinčia nelaime. Siekiant aptarti visus institucijų veiksmus, tokios nelaimės metu, šią savaitę Radviliškio savivaldybėje vyko Civilinės saugos stalo pratybos. Pratybas organizavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Šiaulių departamentas.

Pakruojo rajone įžuvintas Dvariukų tvenkinys

2017-10-13

Pakruojo rajone, dalyvaujant Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) Pakruojo rajono agentūros pareigūnams, įžuvintas Dvariukų tvenkinys. Vandens telkinio nuomininkas Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Pakruojo skyrius į tvenkinį paleido 10 tūkstančių paaugintų šiųmečių lydekaičių.

Vilkai pjauna avis

2017-10-12

Pakruojo rajone vilkai papjovė penkias Dargužių kaimo ūkininkės avis. Tai ne pirmas toks atvejis šiose apylinkėse. Dėl medžiojamųjų gyvūnų padarytos žalos ūkiniams gyvūnams sušaukta komisija, kurioje dalyvavo ir Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Pakruojo rajono agentūros darbuotojai.

XML