Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas

Naujienos

Šiaulių regione organizuota pavasarinė, aplinkosauginė akcija

2018-03-19

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas (ŠRAAD) surengė pavasarinę akciją „Aplinkosauginių reikalavimų laikymasis“. Didžiausias dėmesys skirtas atliekų bei mėšlo ir srutų tvarkymui. Per dvi dienas patikrinti visi Šiaulių regiono rajonai, nustatyti 28 aplinkosauginei pažeidimai.

Sulaikyti brakonieriaujantys medžiotojai

2018-03-16

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai sulaikė į neteisėtą medžioklę išsiruošusius medžiotojus. Vyrai žvėries nesumedžiojo, tačiau sugebėjo pažeisti net 10 medžioklės Lietuvos Respublikos taisyklių punktų reikalavimus. Vienam medžiotojui surašytas protokolas ir gresia teisės medžioti atėmimas, ginklo konfiskavimas ir bauda iki 1700 eurų.

Nuskendęs traktorius pridarė nemažai rūpesčių

2018-03-15

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) specialistai dvi dienas stebėjo traktoriaus gelbėjimo darbus. Traktorius paniro po vandeniu, neatlaikius Rėkyvos ežero ledui. Buvo baiminamasi, kad į vandenį galėjo patekti taršalų.

Mažeikių rajone patikrinus karjerą, rasta aibė pažeidimų

2018-03-14

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai patikrino žvyro-smėlio karjerą Mažeikių rajone. Nustatyta, kad karjerą eksploatuojanti uždaroji akcinė bendrovė nesilaiko projekto sąlygų, pažeidžia tvarkos aprašo reikalavimus ir valstybinei mokesčių inspekcijai netinkamai deklaravo išgaunamas naudingas iškasenas, dėl to sumokėjo mažiau mokesčių. Įmonės vadovui bus surašytas protokolas ir paskirta bauda, o bendrovei pateikta pretenzija, dėl paskaičiuotų mokesčių padidintu tarifu, beveik 200 tūkstančių eurų.

Kelmės rajone rastos kritusios stirnos

2018-03-06

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Kelmės rajono agentūra vakar gavo pranešimą, kad Kelmės rajone, Kračių miestelyje yra nugaišusios stirnos. Rastos dvi sustingusios stirnos ir sužalota pelėda, kuri taip pat neišgyveno.

XML