Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Departamente svečiavosi pirmokai

2010-05-20

Šiandien Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamente svečiavosi Šiaulių miesto Juventos pagrindinės mokyklos 1b klasės mokiniai. Vaikai įdėmiai klausėsi Šiaulių miesto agentūros Kontrolės poskyrio vedėjos Rimos Juodkienės pasakojimo apie aplinkosaugininko kasdienį darbą. 

Mokiniai sužinojo daug naujos informacijos apie aplinką, jos reikšmę ir apsaugą. Jie supažindinti su aplinkos apsaugos darbuotojų darbo specifika, pagrindinėmis aplinkosaugos sritimis, iškylančiomis problemomis, pareigūnų kontrolės reikšme palaikant saugią ir švarią aplinką. Mokiniams akcentuota atliekų tvarkymo ir rūšiavimo, augalijos, gyvūnijos, gamtos išteklių, oro bei vandens išteklių svarba. 

Vaikai susipažino su Lietuvos raudonaja knyga. Lydimi mokytojos V. Bumblauskaitės, pirmokai apsilankė departamento skyriuose, susipažino su specialistais. Didžiausią įspūdį padarė aplinkosaugos ženklais pažymėtas tarnybinis automobilis su specialia garso įranga.

Susitikimo metu buvo akivaizdu, kad vaikai myli gamtą, žvėrelius, nori prisidėti prie bioįvairovės išsaugojimo. Po šios ekskursijos daugelis vaikų norėjo tapti aplinkos apsaugos pareigūnais, padėti išsaugoti švarią aplinką. Prisiminimui apie susitikimą su aplinkos apsaugos darbuotojais vaikams išdalintos spalvinimo knygelės ir lankstinukai aplinkosaugos tematika.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento informacija, 596 406

2010 05 20