Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Rėkyvos seniūnijoje organizuotas susitikimas su sodininkais

2010-05-10

Praėjusią savaitę Rėkyvos seniūnijoje organizuotame susitikime su sodininkais dalyvavo Šiaulių miesto agentūros pareigūnai, kitų institucijų atstovai. Kaip teigia agentūros Kontrolės poskyrio vedėja Rima Juodkienė, susitikime aptarti buitinių, žaliųjų, biodegraduojančių, augalininkystės ir kitų atliekų tvarkymo, nuotekų tvarkymo reikalavimai, draudimo deginti augalininkystės atliekas Rėkyvos, Gubernijos ir kituose Šiaulių miesto teritorijoje esančiuose soduose, triukšmo bei gaisrų prevencijos, gatvių tvarkymo ir kiti klausimai.

Susitikime išklausyti sodininkų nusiskundimai dėl žaliųjų ir biodegraduojančių atliekų tvarkymo, jų išvežimo iš sodų bendrijų. Šiaulių miesto agentūros atstovai išdalijo sodų bendrijų gyventojams skirtus informacinius plakatus ir lankstinukus apie atliekų tvarkymą bei rūšiavimą, pakomentavo teisės aktų nuostatas, pasiūlė atliekų tvarkymo problemų sprendimo būdus.

Sodininkai išreiškė susirūpinimą išleidžiamų į aplinką iš privačių asmenų eksploatuojamų nuotekų valymo įrenginių apvalytų nuotekų kokybiniais rodikliais. Jie domėjosi tokių valymo įrenginių kontrolės galimybėmis, nuotekų valymo įrenginių priežiūros ypatumais.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento informacija, 502 653

2010 05 10