Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Suinteresuotos institucijos kviečiamos dalyvauti “LIFE+” programos informaciniame seminare

2010-04-26

Europos Komisija kartu su „STELLA Consulting“ ir MWH kompanijomis organizuoja LIFE+ programos informacinį seminarą Lietuvoje. Informacinio seminaro tikslas – supažindinti potencialius 2010 m. pareiškėjus su LIFE+ programa ir jos taisyklėmis. Informacinis seminaras vyks 2010 m. gegužės 11 d. Aplinkos ministerijos (Jakšto g. 4/9, Vilnius) konferencijų salėje. 

Šių metų gegužės 5 d. Europos Komisija paskelbs ketvirtą 2007-2013 metų finansavimo laikotarpio  “LIFE+” programos projektų paraiškų teikimo kvietimą. Šiais metais kofinansuoti projektams iš visos Europos yra skiriama 240 milijonų eurų (Lietuvai – apie 3,5 mln. EUR). Bus remiami trijų skirtingų tipų projektai: gamta ir biologinė įvairovė, aplinkos politika ir valdymas, informacija ir ryšiai. Pareiškėjais pagal LIFE+ programą gali būti viešosios ir (arba) privačios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, kiti subjektai ir institucijos. Pareiškėjai privalo turėti savo bendrojo finansavimo dalį (25% – 50% finansuojamų projekto lėšų). Patirtis rodo, kad projektų atranka tęsiasi apie metus. 

Norintieji dalyvauti seminare turi užpildytą registracijos formą siųsti LIFE+ programos mokymų koordinatorei Dianai Savickytei el. paštu lifeplusworkshops.lithuania@gmail.com iki 2010 m. gegužės 4 d. Dėl riboto dalyvių skaičiau kviečiami bus pirmiausiai užsiregistravusieji. Patvirtinimas, kad esate kviečiamas, bus atsiųstas vėliau. Europos Komisijos kvietimas, programa ir registracijos forma skelbiama Aplinkos ministerijos tinklalapyje http://www.am.lt/VI/index.php - a/9826 Daugiau informacijos galite rasti LIFE tinklalapyje http://ec.europa.eu/environment/life/funding/lifeplus.htm

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento informacija, 596 406

2009 04 26