Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Aplinkosaugininkai susitiko su moksleiviais ir darželinukais

2018-06-04


Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) Joniškio rajono agentūros darbuotojai moksleiviams surengė išvyką į Kepalių mišką. Telšiuose aplinkosaugininkai dalyvavo lopšelyje-darželyje „Saulutė“ dalyvavo šventėje „Prikelti naujam gyvenimui“.

Joniškio rajono agentūros pareigūnai Saulės mokyklos penktos klasės mokiniams padėjo organizuoti „Turizmo diena“. Šia proga vaikai su aplinkosaugininkais vyko į Joniškio rajono Kepalių mišką. Ten Joniškio rajono agentūros darbuotojai vaikus supažindino su gamtos saugojimų, gyvūnų rūšimis. Papasakojo apie būtinybę rūšiuoti atliekas, supažindino vaikus su aplinkosaugininko profesiją. Moksleiviams buvo parodyta turima aplinkosaugininkų transporto priemonė, pademonstruotos techninės priemonės.

Tuo tarpu ŠRAAD Telšių rajono agentūros pareigūnai dalyvavo Telšių lopšelio-darželio „Saulutė“ organizuotoje akcijoje „Prikelti naujam gyvenimui“. Akcijos metu vyko madų šou, kur mažieji vaikai buvo pasipuošę ne tik rūbais pagamintais iš popierinių ir plastikinių atliekų, bet ir galvos papuošalais. Taip pat vaikai parodė, kad iš atliekų galima pasigaminti ir žaidimams skirtų priemonių – kaladėlių. Iš kurių buvo daromos įvairios figūros.

Aplinkosaugininkai Telšių lopšeliui -  darželiui „Saulutė“ už ekologijos puoselėjimą, švarios energijos propagavimą bei diegimą į kasdienę buitį įteikė Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento padėką.