Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Telšių rajono gyventojas nemeta neteisėto amato

2018-02-12

                 Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai vykdo akciją „Kaminukas“, tačiau nežiūri pro pirštus ir į kitus pažeidimus. Telšių rajono agentūros specialistai tikrindami, kuo kieto kuro katilus kūrena įmonės ir asmenys, Telšių rajone aptiko nelegalų automobilių sąvartyną. Už eksploatuoti netinkamų transporto priemonių ardymą neturint leidimų, piliečiui surašytas protokolas ir gresia nemenka bauda, mat analogišką nusižengimą vyras padaro jau ne pirmą kartą.

Vykdydami akciją „Kaminukas“, Telšių rajono agentūros pareigūnai, praėjusią savaitę, tikrino Telšių miesto bei rajono įmones ir fizinius asmenis. Reido metu pareigūnai užsuko į jiems jau žinomo, nekartą už aplinkosauginius pažeidimus bausto, Plepų kaimo gyventojo sodybą. Pernai piliečiui  V. K. (1964 m.) jau buvo surašytas protokolas už tai, kad savo sodybą pavertė eksploatuoti netinkamų transporto priemonių sąvartynų ir neturėdamas leidimo, kuriame būtų apibrėžtos eksploatuoti netinkamų transporto priemonių surinkimo bei apdorojimo sąlygos, ir neturint pavojingų atliekų tvarkymo licencijos, vykdė mašinų demontavimo darbus. Tuomet vyrui buvo surašytas protokolas (ANK 235 str. 4 d. ), paskirta bauda ir teiktas privalomas nurodymas nutraukti nelegalią veiklą ir atliekas priduoti atliekų tvarkytojams. Vyras nurodymo neskubėjo įvykdyti ir dar sykį buvo nubaustas už privalomo nurodymo nevykdymą. Tuomet atliekas susitvarkė ir prižadėjo pareigūnams veiklą nutrauksiąs.

                 Deja pažado pilietis V.K. taip ir neišpildė. Matyt nesitikėjo, kad pareigūnai vėl apsilankys jo sodyboje. Aplinkosaugininkas vėl rado kelis ardomus automobilius. Už pakartotinį pažeidimą Telšių rajono gyventojui dar sykį surašytas administracinių nusižengimų protokolas (ANK 235 str. 4d.) ir šį kartą gresia bauda nuo 300 iki 1150 eurų. Taip pat bus teiktas privalomas nurodymas sutvarkyti atliekas, kurios susidarė demontuojant transporto priemones.

                 Šiemet vykdydami akciją „Kaminukas“ Telšių rajono agentūros pareigūnai jau nustatė tris aplinkosauginius pažeidimus. Akcija bus vykdoma iki kovo 1 d.