Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Peršautas medžiotojas

2017-11-27

Telšių rajone varyminės medžioklės metu sužalotas medžioklės vadovas. Vyrui šratas pataikė į galvą. Ligoninėje suteikus pagalbą vyras gydosi namuose. Įvykio aplinkybes aiškinasi policija ir Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento specialistai.

Šeštadienį apie 12 valandą Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Telšių agentūros pareigūnai gavo pranešimą, kad Telšių rajone, Luokės seniūnijoje, Jucių miške peršautas žmogus. Kaip paaiškėjo „Tado Blindos“ medžiotojų būrelio medžioklės plotuose vyko varyminė medžioklė, kurios metu buvo sužeistas medžioklės vadovas E.U. (1958 m.).

Vyrui į galvą pataikė atskriejęs šratas. Apklausus medžioklės dalyvius paaiškėjo, kad kairėje nuo sužaloto vyro už 100 -120 metrų stovėjęs medžiotojas E.K. (1989 m.) šovė į išbėgusi stirnos jauniklį. Šūvis nebuvo taiklus ir gyvūno nekliudė. Tačiau iš 12 mm. šautuvo iššauto šratinio užtaiso vienas šratas kliudė kolegą. Šratas praskriejo galvos paviršiumi ir rimtesnių sužalojimų nepadarė. Ligoninėje suteikus pagalbą, medžiotojas sužalojimą gydosi namuose.

Policiją dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą. Įvykio aplinkybes aiškinasi iš aplinkosaugininkai. Įtariama, kad galėjo būti pažeistos saugaus elgesio medžioklėje taisyklės. Pareigūnai aiškinsis ar buvo išlaikytas augus šūvio trajektorijos kampas ar šratas atskriejo rikošetu.