Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Skelbimas dėl konkurso Radviliškio ir Pakruojo rajonuose suformuotiems medžioklės plotams medžioklės plotams laimėti

2017-06-15

Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas skelbia konkursą Radviliškio ir Pakruojo rajonuose suformuotiems medžioklės plotams laimėti (toliau – Konkursas). Medžioklės plotų vienetas suformuotas VĮ Radviliškio miškų urėdijos Aukštelkų girininkijoje, kurios bendras plotas - 2624 ha. Iš jų 1966 ha medžioklės plotų yra Radviliškio rajono savivaldybės teritorijoje, tai yra: 1213,6 ha miškų, 1333,4 ha laukų, 30 ha vandens telkinių ir 47 ha nemedžiojamų plotų. 658 ha medžioklės plotų yra Pakruojo rajono savivaldybės teritorijoje, tai yra, 658 ha laukų. Metinis mokestis už medžiojamųjų gyvūnų išteklių naudojimą -  821 Eur. Konkurso dalyvio 29 Eur. įnašas sumokamas į Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento sąskaitą  Nr. LT 824010044200090079, esančią  DNB banke. Pasiūlymą teikiantys asmenys į nurodytą sąskaitą privalo sumokėti ir 15 000 Eur. konkurso dalyvio užstatą.

Konkurso dalyvis užklijuotame voke su užrašu ,,Leidimo naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius ,,Aukštelkų profesionalios medžioklės plotų vienete“ išdavimo konkursui, neatplėšti iki 2017 m. birželio 21 d. 15:10 val.“, pateikia:  prašymą dalyvauti Konkurse, nurodydamas juridinio asmens pavadinimą ir kodą (fizinis asmuo – asmens duomenis, medžiotojo bilieto numerį, jo išdavimo bei medžiotojo selekcininko kvalifikacijos suteikimo datą), adresą, telefoną ir konkrečią siūlomą kasmetinę savanorišką įmoką į Aplinkos apsaugos rėmimo programą, registruotų įstatų kopiją (jei prašymą teikia juridinis asmuo), banko įstaigos išduotą dokumentą, įrodantį, kad asmuo į Konkurso organizatoriaus skelbime nurodytą banko įstaigos sąskaitą pervedė nustatyto dydžio Konkurso dalyvio įnašą ir Konkurso dalyvio užstatą. Konkurso dalyvis nurodo sąskaitos numerį į kurią būtų grąžinamas konkurso dalyvio užstatas.         

Konkurso dalyvio, kurio pasiūlymas pripažintas laimėjusiu ir kuriam nustatyta tvarka išduodamas Leidimas, sumokėtas Konkurso dalyvio užstatas ne vėliau kaip per 3 darbo dienas po to,  kai nustatyta tvarka išduodamas Leidimas, grąžinamas į jo nurodytą sąskaitą.

Konkurso dalyvio, kurio pasiūlymas nelaimėjo ir dėl to jam negali būti nustatyta tvarka išduotas Leidimas, sumokėtas Konkurso dalyvio užstatas grąžinamas į jo nurodytą sąskaitą ne vėliau kaip per 3 darbo dienas po to, kai nustatyta tvarka išduotas Leidimas Konkurso laimėtojui.

Konkurso dalyvio, kuris, pripažinus jo pasiūlymą laimėjusiu, atsisakė, kad jam būtų išduotas Leidimas arba pasitraukė iš Konkurso jam nepasibaigus, sumokėtas konkurso dalyvio užstatas negrąžinamas. Šias lėšas Konkurso organizatorius sumoka Į Aplinkos apsaugos rėmimo programą.

Pasiūlymus teikti Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijai, adresu: M. K.Čiurlionio g. 3, Šiauliai, 1.2 kab. Dokumentai ir pasiūlymai pateikiami lietuvių kalba. Pasiūlymai priimami iki 2017 m. birželio 21 d. 15:00 val. Vokai atplėšiami 2017 m. birželio 21 d. 15:10 val. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekciją, adresu: M. K.Čiurlionio g. 3, Šiauliai, 1.2 kab., tel. (8 41) 596420, el. p. raimondas.siuksteris@srd.am.lt.