Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Aplinkosaugininkai atnešė džiaugsmo į vaikų globos namus

2016-12-08

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) darbuotojai aplankė Kuršėnų vaikų globos namus. Vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraščius ir kabino, aplinkosaugininkų atvežtas lesyklėles. Už tai senis šaltis vaikams įteikė saldžias dovanėles.

ŠRAAD Šiaulių agentūros darbuotojai organizavo akciją, kuri pradžiugino mažuosius Kuršėnų vaikų globos namų auklėtinius. Aplinkosaugininkai ir Šiaulių rajono savivaldybės atstovai pas vaikus atvyko su seniu šalčiu ir jo pagalbininkais, kiškučiu ir vilku. Senis šaltis išklausė vaikų eilėraščių ir dainelių, bei pats padainavo. Kiškutis organizavo mini varžybas, kur savo jėgas galėjo išbandyti ir maži, ir dideli. Vaikai buvo apdovanoti saldainiais.

Nepaisant prasto oro linksmybių netruko ir lauke. Kuršėnų vaikų globos namai įsikūrė gražiame parke, yra sodas. Tad aplinkosaugininkai atvežė 25 lesyklėles, kurias pagamino viena mokykla. Vaikai, padedami aplinkosaugininkų, kabino lesyklėles ir pylė į jas grūdus. Šiupylių žemės ūkio bendrovė pasirūpino, kad pašaro paukšteliams užtektų visai žiemai. Vaikai juokavo, kad grūdų užteks ne tik paukščiams bet ir neseniai į globos namus atkeliavusios alpakoms.  

Vaikai pažadėjo, kad rūpinsis lesyklėlėmis, jas prižiūrės. Dalis lesyklėlių pakabintos ne tik parke bei sode, bet ir netoli pastato, kad vaikai per langus galėtų stebėti atskrendančius paukštelius.

Kad nesužvarbti, šeimininkai svečius pavaišino žolelių arbata bei riestainiais. Be ja žoleles augino, skynė ir džiovino patys vaikai.

Už gražius pažadus ir nuoširdų priėmimą, atsidėkodamas, senis šaltis vaikų globos namų šeimynos įteikė saldžias dovanas, o Šiaulių rajono savivaldybės atstovė knygeles, kurios mažiesiems padės labiau pažinti gamtą.