Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

85% ūkio subjektų asmenų aptarnavimo paslaugas Šiaulių RAAD vertina teigiamai

2016-11-25

Visą spalio mėnesį Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento tinklalapyje buvo galima pildyti ūkio subjektų anoniminės apklausos anketą. Apklausos tikslas – tobulinti departamento veiklą atsižvelgiant į ūkio subjektų nuomonę apie departamento teikiamų paslaugų ir aptarnavimo kokybę ir išsiaiškinti kaip ūkio subjektai vertina Šiaulių  RAAD teikiamas paslaugas ir vykdomą aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę. Informacija apie vykdomą apklausą buvo išsiųsta 352 ūkio subjektams.

Į apklausos anketą, atsakymus pateikė 60 respondentų. Tokia apklausa vykdoma jau septintus metus. Anketą sudarė 15 klausimų, taip pat buvo galima pateikti komentarus.

Džiaugiamės, kad net 85%  respondentų asmenų aptarnavimo paslaugas Šiaulių RAAD įvertino gerai ir labai gerai. Net 78% respondentų įvertino teigiamai suteiktas konsultacijas. 78%  įvertino labai gerai ir gerai valstybinę aplinkos apsaugos kontrolę.  

Taip pat labai džiugina, kad į klausimą ,,Ar bendraudami su departamento (agentūros) darbuotojais ir tarnautojais susiduriate su korupcijos apraiškomis“ nesulaukėme nei vieno atsakymo ,,Taip“.

Dėkojame ūkio subjektams, skyrusiems laiko peržiūrėti ir užpildyti šią anketą. Jūsų nuomonė mums labai svarbi.