Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Pričiuptas atliekas išmetęs vyras

2016-11-16

Pareigingam šiauliečiui užfiksavus šiukšlintoją, aplinkosaugininkai išsiaiškino pažeidėją. Vyrui teks susimokėti baudą, atlyginti gamtai padarytą žalą ir sutvarkyti išmestas šiukšles.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas (ŠRAAD) gavo pranešimą iš vieno šiauliečio, kuris matė, kaip du vyrai mikroautobusu atvyko į Statybininkų gatvę, Šiauliuose ir ėmė krauti prie medžio senus baldus. Žmogus dar spėjo nufilmuoti, kaip baldų atliekomis atsikratę vyrai sėda į automobilį ir išvažiuoja.

ŠRAAD Šiaulių agentūros darbuotojai nustatė, kam priklauso šiukšles atvežęs mikroautobusas ir išsiaiškino kas atsikratė senais baldais. Šiauliečiui A.K. (1969 m.) buvo įteiktas privalomas nurodymas, surinkti išmestas šiukšles ir priduoti jas atliekų tvarkytojams. Taip pat vyrui bus surašytas protokolas (ATPK 513 str. 1 d.). Už nepavojingų atliekų išmetimą, vyrui gresia bauda iki 57 eurų. Be to jam teks atlyginti ir gamtai padarytą žalą – 145 eurus.

Visų ne malonumų  ir piniginių baudų šiaulietis galėjo išvengti, jei iš draugo pasiskolintu mikroautobusu, atliekas būtų vežęs ne į kitą miesto dalį, o į stambiagabaričių atliekų aikštelę, kuri yra visai netoli nuo jo namų. Ten atliekos iš gyventojų priimamos nemokamai.