Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Įžuvinti Joniškio ir Akmenės rajonų vandens telkiniai

2016-11-07

Praėjusią savaitę Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento specialistai dalyvavo įžuvinant Joniškio ir Akmenės rajonų vandens telkinius. Žuvimis papildyti išnuomoti ir valstybiniai vandens telkiniai. Paleista daugiau kaip tūkstantis lydekų, beveik du tūkstančiai linų 160 starkių ir per 4500 karpių.

Pagal žuvų išteklių naudojimo, atkūrimo ir apsaugos priemonių planus UAB „Joniškio Audruvis“ Joniškio rajone įžuvino Mielaičių tvenkinį. Paleista 160 starkių.

Skaistgirio karjere, žvejybos ploto naudotojas Vilius Kaikaris, paleido 1800 dvivasarių lynų. 

Joniškio medžiotojų ir žvejų draugija 2137 šiųmečiais karosais įžuvino Joniškio I, Mikšiūnų, Žagarės, Kalnelio, Ramoškių, Maldenių, Bandorių tvenkinius.

Žuvimis papildytas Daukšių tvenkinys. Vandens telkinio nuomotojas į šį tvenkinį paleido per šimtą dvivasarių karpių.

Taip pat įžuvinti ir neišnuomoti Joniškio rajono tvenkiniai. Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos respublikos Žemės ūkio ministerijos vidaus vandenų ir akvakultūros skyriaus Šilavoto poskyris įžuvino Jurdaičių, Daunoravos I ir Daunoravos II tvenkinius. Paleista 1400 dvivasarių karpių. Daunoravos I ir II tvenkinius padėjo įžuvinti ir Joniškio rajono žvejys mėgėjas Steponas Jurevičius

Akmenės rajone žvejų klubas „Trofėjus“  šiųmetėmis lydekaitėmis įžuvino Gumbakių I ir Akmenės tvenkinius.  Akmenės medžiotojų ir žvejų draugija, vykdydama žuvų išteklių naudojimo, atkūrimo ir apsaugos priemonių planą, Sablauskių ir Klykolių tvenkinius taip pat įžuvino šiųmetėmis lydekaitėmis. Sablauskių tvenkinyje paleista 625 šiųmečių lydekaičių, Klykolių tvenkinyje 210 lydekaičių.

Papilės medžiotojų būrelis įžuvino Šaltiškių karjerą. Paleista 178  šiųmečių lydekaičių. Akmenės medžiotojų būrelis lydekaitėmis įžuvino ir Menčių karjerą. Paleista 150  vnt..

Žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos respublikos Žemės ūkio ministerijos vidaus vandenų ir akvakultūros skyriaus Šilavoto poskyris įžuvino Pakalniškių karjerą ir Gumbakių tvenkinį. Išleista 880 karpų.