Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Gaisras Radviliškio medienos granulių gamyklos UAB „Gairelita“ teritorijoje

2016-10-06

2016-10-05 naktį Radviliškio  medienos granulių gamyklos "Gairelita" teritorijoje kilo gaisras. Dega  biokuro granulių gamybai sukauptos žaliavos – medienos  pjuvenos ir lentos.  Gaisro plotas - apie 4000 m2. Gaisrą gesina Radviliškio, Šiaulių miesto ir Pakruojo ugniagesiai.  Prie gaisro  gesinimo prisidėjo Panevėžio ir Mažeikių  gaisrininkai, sraigtasparnis.

Dėl kilusio gaisro vakar buvo sušaukta  ir šiuo metu dirba Radviliškio rajono savivaldybės ekstremalių situacijų komisija, kurioje dalyvauja ir Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Radviliškio rajono agentūros vedėjas Mingaila Saulevičius.

Atvykę Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento valstybinės analitinės kontrolės skyriaus pareigūnai paėmė oro mėginius šalia gaisravietės ir užterštoje dūmais Radviliškio miesto dalyje. Apie padarytą žalą gamtai bus sprendžiama gavus tyrimų rezultatus.

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovo teigimu padėtis kontroliuojama, ugnis lokalizuota, nebeplinta, tačiau dėl specifikos gaisro gesinimo darbai užsitęs.