Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Rasos progimnazijoje paminėta Pasaulinė gyvūnų globos diena

2016-10-05

2016-10-04 Šiaulių m. Rasos progimnazijoje  paminėta Pasaulinė gyvūnų globos diena. Rasos progimnazijos surengtame renginyje dalyvavo Šiaulių RAAD Šiaulių agentūros, Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, VĮ „Šiaulių miškų urėdijos“ specialistai.

3-čių, 4 -tų klasių moksleiviai  supažindinti su laukinių gyvūnų rūšimis, jų gyvenimo gamtoje ypatybėmis, į nelaimę pakliuvusių laukinių gyvūnų gelbėjimo darbais. Moksleiviams demonstruotos skaidrės su laukinių gyvūnų nuotraukomis, parodyti rastų laukinių gyvūnų elnio, briedžio, stirnos numestų ragų pavyzdžiai.

Moksleiviams išaiškinta, kur reikia pranešti apie pastebėtus sužeistus ar rastus laukinius gyvūnus bei paukščius. Kalbėta, kad gamtoje rastus laukinių gyvūnų jauniklius, negalima neštis namo, būtina pasitarti su gamtininkais kaip reikia elgtis su rastais ar sužeistais gyvūnais, nes namų sąlygomis jie neišgyvena ir kiekvieno gyvūno praradimas yra didelė žala gamtai. Renginyje moksleiviai  pateikė daug klausimų apie gyvūnus, apie aplinkos apsaugą. Moksleiviai teisingai atsakę į užduotus klausimus buvo apdovanoti  prizais.