Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Radviliškio rajone sulaikyti tinklais žvejoję brakonieriai

2016-07-11

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai Radviliškio rajone sulaikė du vyrus žvejojusius su tinklais. Kartu su brakonieriais valtimi plaukiojo ir vieno jų nepilnametis brolis. Vyrams surašyti protokolai, gresia nemenkos baudos, konfiskuoti tinklai ir valtis.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai vakar gavo pranešimą, kad Radviliškio rajone, Vaitiekūnų tvenkinyje yra pastatyti tinklai. Būdraujantys pareigūnai kartu su gyvosios gamtos apsaugos inspektoriais ir neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais surengė pasalą. Aplinkosaugininkai pastebėjo tris valtimi plaukiojančius asmenis. Vyrai imitavo žvejybą.

Valtimi vyrai plaukiojo, kol išsiskirstė žvejai. Nutarę, kad jų jau niekas nepastebės, brakonieriai ėmėsi darbo. Aplinkosaugininkai matė, kaip buvo ištraukti tinklai. Su grobiu į krantą grįžę brakonieriai buvo sulaikyti. Paaiškėjo, kad tai vietos gyventojai A.P. (1985 m.) ir R.R. (1994m.) ir pastarojo nepilnametis brolis. Vyrams surašyti protokolai (ATPK 87str. 3d.). Už žvejybą draudžiamais įrankiais abiem gresia baudos iki 289 eurų. Be to teks atlyginti ir gamtai padarytą žalą. Bus konfiskuoti tinklai ir valtis.