Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Plungės rajone sulaikytas medžiotojas išsiruošęs į medžioklę svetimuose plotuose

2016-07-11

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Plungės rajono agentūros darbuotojai praėjusią savaitę iš bendrojo pagalbos centro gavo pranešimą, kad Plungės rajone, Nešukuočių kaime sulaikytas medžiotojas, medžiojantis svetimuose medžioklės plotuose. Iš Telšių rajono atklydusiam medžiotojui gresia rimti nemalonumui. Vyrui iki penkių metų gali būti atimta teisė medžioti bei gresia bauda iki 1448 eurų.

Plungės rajono agentūros darbuotojai turėjo medžiotojų būrelio „Staneliai“ nusiskundimą, kad jų medžioklės plotuose medžioja svetimi asmenys. Ši informacija netruko pasitvirtinti. Praėjusią savaitę medžiotojai savo medžioklės plotuose Nešukuočių k., Paukštakių sen. Plungės r. sulaikė A.Z. (1973 07 27), kuris nešėsi į dėklą neįdėtą medžioklinį, kombinuotą šautuvą. Apie tai buvo informuoti aplinkosaugininkai.

Kaip paaiškėjo A.Z. į Plungės rajoną atklydo iš greta esančio Telšių rajono, medžioklės ploto. Medžiojimas svetimame medžioklės plote, be to medžioklės ploto savininko sutikimo yra grubus medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių pažeidimas. Medžiotojas gyvūnų sumedžiojęs nebuvo, tad jam surašytas protokolas (ATPK 85 str. 5d.). Visi surinkti duomenys perduoti Plungės rajono apylinkės teismui, kuris ir spręs kokia nuobaudą A.Z. skirti. Vyrui gresia bauda iki 1448 eurų ir teisės medžioti atėmimas iki 5 metų.