Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Aplinkosaugininkai sulaikė Joniškio rajono gyventoją žvejybai naudojusį daugiau įrankių nei leidžiama

2016-05-06

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai surengė pasalą ir sulaikė vyrą kuris į žvejybą išsiruošė turėdamas dvigubai daugiau įrankių nei leidžiama. Joniškio rajono gyventojui surašytas protokolas ir gresia bauda iki 289 eurų. be to bus konfiskuoti žvejybos įrankiai.

ŠRAAD gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai gavo pranešimą, kad Joniškio rajone pilietis keliuose vandens telkiniuose žvejoja naudodamas daugiau įrankių nei leidžiama ir gaudo nustatyto dydžio neatitinkančias žuvis. Aplinkosaugininkai surengė pasalą ir pastebėjo, kaip prie Beržėnų tvenkinio atėjęs vyras leidžia skritulius ir stato palaidines.

Aplinkosaugininkai vyrą sulaikė. Kaip paaiškėjo tai vietos gyventojas A.V. (1943 m.). Vyras į žvejybą išsiruošė su 3 skrituliais ir 5 palaidinėmis. Žvejų mėgėjų taisyklės numato, kad žvejys gali naudoti ne daugiau kaip keturis žvejybos įrankius. Naudodamas dvigubai daugiau įrankių nei leidžiama A.V. padarė šiurkštų pažeidimą už kurį yra numatyta bauda nuo 115 iki 289 eurų ir įrankių bei priemonių konfiskavimas (ATPK 87 str. 3d.). vyrui surašytas protokolas ir paimti žvejybos įrankiai.