Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

„Mokausi tave mylėti, Žeme“

2016-03-22

Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla organizavo renginį „Mokausi tave mylėti, Žeme“ į kuri pakvietė ir Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) Plungės rajono agentūros darbuotojus. Moksleiviai kėlė inkilus, piešė plakatus ir herbus ekologinėmis temomis.

Projektinėje dienoje „Mokausi tave mylėti, Žeme“, kuria organizavo gamtos mokslų mokytojai, dalyvavo 5-10 klasių mokiniai. Mokiniai piešė 125 ekologinius herbus, kėlė inkilus bei dalyvavo viktorinoje, kurios metu skandavo šūkius, pristatė savo plakatus ekologine tema, atsakinėjo į viktorinos klausimus, atliko kūrybinę – praktinę užduotį. Komisijoje vertinusioje vaikų pasirodymus dalyvavo ir ŠRAAD Plungės rajono agentūros vedėja Irena Latakaitė.

Mokiniai apdovanoti už gražiausius ekologinius herbus, meniškiausią ir informatyviausią plakatą, viktorinos nugalėtojai. Taip pat apdovanoti akcijos „Mąstau. Rūšiuoju. Gyvuoju“ nugalėtojai.

Renginį papuošė merginų ansamblio ,,ERA‘‘ dainos ir 10 a klasės mokinės Auksės Gudijutės skaitomi grožinės literatūros kūriniai.

Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla glaudžiai bendradarbiauja su aplinkosaugininkais ir nuolat skatina mokinius tausoti gamtą bei jos išteklius, rūšiuoti atliekas, rūpintis augalais ir gyvūnais.   


Priedai: