Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Kelmės rajono gyventojo sodyboje rasta draudžiamų žvejybos įrankių

2016-03-03

Kelmės rajono, Karklėnų kaimo gyventojo sodyboje rastas žvejybinis tinklas ir keturi bučiukai. Du iš jų neatitiko leistino standarto. Šeimininkui surašytas protokolas už neteisėtą žvejybos įrankių laikymą ir gresia bauda iki 289 eurų. Tačiau tai ne visi ne malonumai užgriuvę Kelmės rajono gyventojo pečius. Policijos pareigūnai vyro kišenėje rado šovinių, tad jo laukia ir baudžiamoji atsakomybė.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai vakar pavakarę gavo pranešimą iš Kelmės rajono policijos, kad vieno gyventojo sodyboje rasti, kaip manoma neleistini žvejybos įrankiai. Nuvykę inspektoriai, sodyboje išties rado 20 metrų žvejybinį tinklą ir keturis bučiukus. Du bučiukai viršijo leistiną 1 metro ilgį. Neteisėti žvejybos įrankiai, kuriuos naudoti draudžia teisės aktai, išimti, o už jų laikymą šeimininkui J.B (1955m.) surašytas protokolas (ATPK 87 str. 2d.) Už neteisėtų žvejybos įrankių laikymą yra numatyta bauda nuo 144 iki 289 eurų.

Policijos pareigūnai vyro sodyboje apsilankė neatsitiktinai. Mat Kelmės rajono gyventojo kišenėje buvo rasti šoviniai. Už tai vyrui grasia baudžiamoji atsakomybė.


Priedai: