Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Mažeikiuose aplinkosaugininkai susitiko su policijos pareigūnais

2016-02-11

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Mažeikių rajono agentūros darbuotojai susitiko su Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnais. Pareigūnai supažindinti su medžioklės taisyklėmis ir medžiotojams privalomais dokumentais.

Keliuose dirbantys policijos pareigūnai neretai susiduria su į medžioklę vykstančiais ar iš jos grįžtančiai medžiotojais, o kartais ir brakonieriais. Tad aplinkosaugininkai policininkus supažindino su medžioklės taisyklėmis, medžiojamųjų gyvūnų terminais. Pareigūnams parodyta, kaip atrodo teisingai užpildytas medžioklės lapas. Pademonstruota kaip atrodo licencija skirta licencijuojamiems gyvūnams gabenti ir paaiškinta kokiems gyvūnams licencijos privalomos.

Susitikimo metu aptarta, kaip pareigūnai turi elgtis sustabdžius automobilį ir jame radus sumedžiotą laukinį gyvūną. Papasakota, kaip medžiotojai privalo gabenti šaunamuosius ginklus, kokius dokumentus privalo turėti.  

 Policijos pareigūnai kasmet padeda aplinkosaugininkams išaiškinti pažeidimus ir patraukti atsakomybėn pažeidėjus. Praėjusiais metais policijos pareigūnai aplinkosaugininkams padėjo išaiškinti bent kelis pažeidėjus. Joniškio rajone, patikrinimui buvo sustabdytas automobilis kurio vairuotojas gabeno didelį kiekį ragų ir neturėjo jų įsigijimą patvirtinančių dokumentų. Radviliškio rajone sustabdžius visureigį paaiškėjo, kad juo važiuoja medžiotojai ir gabena, licencija nepažymėta, nušautą danielių.