Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Akmenės rajone aplinkosaugininkai ir policija tikrino žvejus

2016-02-01

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Akmenės rajono agentūros darbuotojai kartu su  Akmenės rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūne tikrino Akmenės rajone esančius vandens telkinius ir bendravo su poledinės žūklės mėgėjais.

              Mėgėjų žvejybos vidaus vandenyse taisyklėse nustatyta prievolė žvejams mėgėjams žvejojant ant ledo turėti du lanksčia jungtimi sujungtus smaigus. Juos privalo turėti visi žvejai, žvejojantys ant ledo, nepriklausomai nuo ledo storio ar kitų aplinkybių. Pareigūnams, patikrinus kaip žvejai laikosi nustatytų taisyklių reikalavimų, jiems priekaištų neturėjo. Kaip ir patys žvejai teigia, smaigus turi įsigiję ne pirmus metus, tik geriau, kad jų netektų naudoti.

              Žvejojantieji privalo turėti ir žvejo mėgėjo bilietą arba žvejo mėgėjo kortelę, arba žvejybos leidimą. Deja bilietus turėjo ne visi tikrinti žvejai. Vienam mėgėjui aplinkosaugininkai surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą už žvejyba be bilieto.

              Pareigūnai ne tik tikrino žvejus bet ir priminė saugaus elgesio ant ledo taisykles. Bendruomenės pareigūnė žvejams įteikė informacinius lankstinukas „Saugus elgesys ant ledo“.