Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Šiaulių aplinkosaugininkai vykdydami akcija „Kaminukas“ atskleidė, kaip įtariama, falsifikuotos chemijos sandėlį

2016-01-14

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai nuo praėjusios savaitės vykdo akcija „Kaminukas“ ir tikrina įmones bei individualias valdas. Šiaulių agentūros darbuotojai tikrindami autoservisą Kuršėnuose, patalpose pastebėjo sandėliuojamą didelį kiekį chemijos ir apie tai pranešė Šiaulių apskrities policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų valdybos pareigūnams. Viso rasta 17 padėklų su žinomų kompanijų chemija bei kava. Įtariama, kad tai klastotės.

Šiaulių aplinkos apsaugos agentūros darbuotojai į Kuršėnuose, Stoties gatvėje, esančią bendrovę užsuko tikrindami, kokį kurą naudoją autoservisai savo patalpoms apšildyti. Automobilius remontuojantys vyrai, kieto kuro katilą kūreno malkomis. Aplinkosaugininkai pasidomėjo, kaip bendrovėje tvarkomos atliekos ir kur sandėliuojama panaudota, iš automobilių išleista alyva. Darbuotojai pareigūnus palydėjo į patalpą su alyvos statinėmis. Aplinkosaugininkų nuostabai šalia statiniu su naudota alyva, dideliais kiekiais, buvo sandėliuojama ir įvairi buitinė chemija.

Aplinkosaugininkams kilo įtarimas ir jie susisiekė su bendrovės savininku prašydami pateikti sandėliuojamos produkcijos dokumentus. Pabendravus įtarimas tik dar labiau sustiprėjo ir pareigūnai apie radinį informavo policiją.

Šiaulių apskrities policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų valdybos pareigūnai automobilius remontuojančios bendrovės patalpose rado 17 išpakuotų padėklų su buitine chemija bei kava. Visi produktai pažymėti žinomų kompanijų pavadinimais ir ženklais. Įtariama, kad ši produkcija falsifikuota, o žinomų kompanijų ženklai panaudoti neteisėtai. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.


Priedai: