Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Kelmiškis patalpas šildėsi degindamas dėvėtus drabužius

2016-01-12

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Kelmės rajono agentūros darbuotojai vykdydami akciją „Kaminukas“ tikrino garažus ir individualias valdas. Nustatytas vienas atvejis, kuomet gyventojas savo būstą šildėsi degindamas dėvėtus drabužius.

Vakar Kelmės aplinkosaugininkai tikrindami garažuose įsikūrusius autoservisus, gavo pranešimą, kad vienas gyventojas savo namus šildosi degindamas bala žino ką. Kaimynai kreipėsi į aplinkosaugininkus negalėdami apsikęsti tvaiko, kuris pasklisdavo, vos tik imdavo rūkti kaimyno kaminas.

Aplinkosaugininkai apsilankę A.M (1947 m.) namuose rado krosnį prigrūstą skudurais. Vyras paaiškino pareigūnams, kad gyvena skurdžiai ir kūrenasi kuo papuola. Apie situacija aplinkosaugininkai informavo seniūniją, o pažeidėjui surašė protokolą (ATPK 83 str.) bei skirs baudą.

Tikrinant garažuose įsikūrusius autoservisus, Kelmės rajone atliekų deginimo atvejų nenustatyta. Tačiau rasta kitų pažeidimų. D.T. užsiimantis transporto priemonių technine priežiūra ir remontu ne vykdė susidariusių atliekų apskaitos. Vyrui surašytas protokolas (ATPK 513 str. 20 d.) ir bus skirta bauda.