Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Aplinkosaugininkai susitiko su kolegijos studentais

2015-12-16

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) Pakruojo rajono agentūros vedėjas Gediminas Cinkutis vakar lankėsi Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Pareigūnas susitiko aplinkos inžinerijos katedroje studijuojančiais moksleiviais ir papasakojo apie aplinkosaugininkų darbą.

Aplinkosaugininkai nuolat susitinka su įvairaus amžiaus moksleiviais ir nuo mažų dienų vaikus moko mylėti ir saugoti gamtą. Šį sykį į ŠRAAD su prašymu susitikti ir papasakoti apie darbą kreipėsi motyvuoti ir gyvenimo kelia planuojantys moksleiviai. Šiaulių valstybinės kolegijos moksleiviai surengė diskusiją „Aplinkos apsaugos specialistas darbo rinkoje“.

Pirmo kurso studentai aktyviai įsitraukė į diskusijas, domėjosi ką veikia aplinkos apsaugos specialistai, kokios jų funkcijos. Jaunuolius domino, kokias studijų programas reikia baigti norint pradėti darbą aplinkosaugos srityje. Pareigūnas studentus supažindino su aplinkosaugininko kasdienybe, atliekamais darbais ir jų įvairove.

Didžioji dalis studentų po diskusijų patikino, kad pasirinko tinkamą studijų kryptį, nes baigę mokslus norėtų  dirbti aplinkos apsaugos specialistais.