Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Joniškio rajone karpiais įžuvinti trys vandens telkiniai

2015-10-28

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Joniškio rajono agentūros specialistai dalyvavo įžuvinant tris Joniškio rajono vandens telkinius. Išviso paleista 1400 dvivasarių karpių.

Vykdydami žuvų išteklių naudojimo, atkūrimo ir apsaugos priemonių planus žuvininkystės tarnybos prie Lietuvos respublikos žemės ūkio ministerijos vidaus ir akvakultūros skyriaus Šilavoto poskyrio specialistai, kartu su Joniškio rajono agentūros ir Joniškio rajono savivaldybės administracijos atstovais įžuvino Daunoravos I ir II bei Endriškių tvenkinius. Daunoravos I ir II tvenkinius paleista po 400 dvivasarių karpių. Endriškių tvenkinyje paleista 600 tokių pat karpių.

Tvenkiniai yra valstybiniai, niekam neišnuomoti, tad juose gali žvejoti visi įsigiję žvejybos leidimus.

Joniškio rajone tai jau ne pirmi įžuvinimai. Vykdydami žuvų išteklių naudojimo, atkūrimo ir apsaugos priemonių planą uždarosios akcinės bendrovės „Joniškio audruvis“ darbuotojai Į Mielaičių tvenkinį paleido 70 amūrų, o žvejybos ploto naudotojas, Skaistgirio karjerą įžuvino šiųmetėmis lydekaitėmis. Viso buvo atvežta ir paleista 600 lydekaičių.