Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Akmenės rajone įžuvinti vandens telkiniai

2015-10-23

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Akmenės rajono agentūros darbuotojai dalyvavo rudeniniame vandens telkinių įžuvinime. Į vandens telkinius paleista daugiau kaip 2400 karpių ir per 1500 lydekų.

Akmenės medžiotojų ir žvejų draugija vykdydama žuvų išteklių naudojimo, atkūrimo ir apsaugos priemonių planus, Akmenės rajone į nuomojamus vandens telkinius paleido 2420 karpių ir 1250 lydekų. Šiųmečiai karpiai buvo paleisti Menčių II karjere. Per 600 lydekaičių paleista Sablauskių tvenkinyje, per 400 Kivylių tvenkinyje ir Klykolių tvenkinyje įveista per 200 šiųmečių lydekų.

Plėšriomis žuvimis vandens telkinius praturtino ir Akmenės bei Papilės medžiotojų būreliai. Menčių karjere Akmenės medžiotojų būrelis paleido beveik 120 šiųmečių lydekų. Papilės medžiotojų būrelis Šaltiškių vandens telkinį praturtino beveik 190 šiųmečių lydekaičių.

Pirmadienį žuvininkystės tarnyba prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos planuoja įžuvinti Gambakių ir Pakalniškių tvenkinius. Čia bus paleisti dvimečiai karpiai.