Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Brakonieriavęs medžiotojas pripažintas kaltu

2015-10-22

Šiaulių apygardos teismas nepasigailėjo 26-erių metų T.P. – metams atėmė teisę medžioti, konfiskavo šautuvą ir kitą įrangą bei skyrė baudą. Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai vyrą sulaikė Šiaulių rajone, medžiojantį draudžiamu būdų, be medžioklės lapo.

Aplinkosaugininkai aidintį šūvį, Šiaulių rajone, Šakynos medžioklės plotuose, išgirdo rugpjūčio 13-siso naktį. Šiaulių rajono gyventojas T.P. (1989m.) medžiojo draudžiamu būdų, tai yra sėlindamas ir pasišviesdamas prožektoriumi, tamsiu paros metu. Kaip pats prisipažino, šovė į rudąją lapę ir nepataikė. Vyras neturėjo medžioklės lapo ir negalėjo medžioti Šakynos medžioklės būrelio plotuose.

T.P. buvo surašytas protokolas (ATPK 85 str. 7d.), paimtas ginklas, o surinkta medžiaga perduota teismui. Šiaulių apylinkės teismas vyrą pripažino kaltu, skyrė 579 eurų baudą, konfiskavo graižtvinį šautuvą, optinį taikiklį ir prožektorių bei metams atėmė teisę medžioti. Tokį sprendimą medžiotojas apskundė, tačiau malonės nesulaukė. Skundą nagrinėjęs Šiaulių apygardos teismas vyrą pripažino kaltu, jo skundą atmetė ir paliko galioti Šiaulių apylinkės teismo sprendimą.