Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Susitikime su medžiotojais primintos taisyklės ir reikalavimai

2015-10-20

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai vykdydami akciją „Medžiok saugiai“ susitiko su Telšių rajono medžiotojų atstovais. Medžiotojams primintos taisyklės, patarta kaip pildyti naujus medžioklės lapus, kaip tinkamai užpildyti sumedžiotų gyvūnų licencijas.

Su Telšių medžiotojų ir žvejų draugijos, medžiotojų būrelių vadovais ir valdybos nariais susitikęs ŠRAAD gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Raimondas Šiukšteris pirmiausiai aptarė įvykusių patikrinimų rezultatus. Nustatyta, kad medžiotojai dar ne visada laikosi medžioklės Lietuvos respublikos teritorijoje taisyklių, tad aptartos opiausios problemos. Nemažai sumaišties įnešė pasikeitusių medžioklės lapų pildymo tvarka, tad medžiotojų būrelių vadovai dar kartą supažindinti su medžioklės lapų pildymo tvarka ir reikalavimais.

Medžiotojams taip pat priminta, kad sumedžiojus licencijuojamus gyvūnus nedelsiant privaloma užpildyti licenciją, o gyvūną paženklinti nustatyta tvarka. Susitikimo metu akcentuota, kad reikia laikytis ne tik medžioklės taisyklių bet ir veterinarinių reikalavimų ir kitų teisės aktų. Aplinkosaugininkai atsakė ir į kitus rūpimus klausimus.

Siekiant užkirsi kelia brakonieriavimui, susitikimo metu, aptartos ir bendradarbiavimo galimybės. Sutarta, kaip galima operatyviai praneši apie daromus pažeidimus.   


Priedai: