Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Kelmės rajone tęsiamas vandens telkinių įžuvinimas

2015-10-13

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Kelmės rajono agentūros specialistai dalyvavo Kelmės medžiotojų ir žvejų draugija organizuojant vandens telkinių įžuvimimą. Į dešimt Kelmės rajono vandens telkinių paleista beveik 1500 šiųmečių lydekų.

Kelmės medžiotojų ir žvejų draugija vykdydami žuvų išteklių naudojimo, atkūrimo ir apsaugos priemonių planus, tęsia tvenkinių įžuvinimą plėšriomis žuvimis. Daugiau kaip 500 lydekaičių buvo paleista Gludo ežere, Pagryžuvio tvenkinyje per 200. Po 90 lydekų paleista Žiaunės, Venių ir Vanagių ežeruose, 160 – Tyklio ežere. Dar po kelias dešimtis paaugintų lydekaičių paleista Miškinio ežere ir Butkiškės, Šepečio, Žalpių tvenkiniuose.

Plėšriomis žuvimis Kelmės rajono vandens telkiniai praturtinti jau ne pirmą kartą. Kelmės medžiotojų ir žvejų draugija, dalyvaujant Kelmės rajono agentūros pareigūnams, šį mėnesį jau įžuvino Bridvaišio, Gyliaus, Apušio ir Gauštvinio ežerus. Gauštvynio ežere buvo paleista daugiau kaip 1200 lydekaičių, Brydvaišio ežere per 450, Gyliaus ežere daugiau kaip 360 ir Apušio ežere 230.