Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Pakruojo rajone rasti tinklai su laimikiu

2015-09-29

 Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Joniškio rajono agentūros darbuotojai Pakruojo rajone iš Laičių antrojo tvenkinio ištraukė du tinklus su laimikiu. Tinklus pastebėjo ir aplinkosaugininkams pranešė vietos gyventojas.

Vyras paskambino į pranešimų priėmimo centrą ir informavo apie tvenkinyje pastatytus tinklus. Informacija buvo perduota budintiems Joniškio rajono aplinkosaugininkams. Pareigūnai nuvyko prie netoli Rozalimo kaimo esančio Laičių antrojo tvenkinio. Tinklus aptikęs vyras pareigūnams telefonu detaliai nurodė vietą, kur užmesti tinklai.

Į įvykio vietą buvo pakvieti ir Pakruojo rajono aplinkosaugininkai, kurie atvyko su valtimi. Tamsoje tinklus surasti nebuvo lengva, tačiau padėjo gan tikslus vietovės apibūdinimas. Ištraukus du tinklus, juose rasta 10 karosų ir viena raudė. Aplinkosaugininkai gyvybingas žuvis išlaisvino ir paleido į vandenį. Tinklai paimti ir bus sunaikinti.

Asmenų pastačiusių tinklus, priimtomis paieškos priemonėmis nustatyti nepavyko. Jei paaiškėtų, kam priklauso tinklai, savininkui grėstų bauda iki 289 eurų.