Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Kelmės rajone sučiupti tinklais žvejoję brakonieriai

2015-07-15

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento pareigūnai Kelmės rajone sulaikė du brakonierius. Šiauliečiai buvo pastatę keturis tinklus ir sugavo keturias žuvis už kurias turės pakloti daugiau kaip 260 eurų.

Šiaulių agentūros būdraujantys pareigūnai pranešimą iš pranešimų priėmimo centro gavo po vidurnakčio. Žmonės informavo, kad Kelmės rajono, Užvenčio seniūnijoje, esančiame Naudvario tvenkinyje vykdoma neteisėta žvejyba statomaisiais tinklais. Nuvykę pareigūnai, brakonierius sulaikė pačiame darbų įkarštyje.

Šiauliečiai M.N. (1976 m.) ir D.J. (1979 m.) sulaikyti, kuomet į krantą ištraukė vieną tinklą. Netikėtai užklupti brakonieriai prisipažino ir geranoriškai parodė, kur pastatyti likusieji trys tinklai. Brakonierių laimei jų laiminis nebuvo didelis. Į tinklus įkliuvo vos 4 lynai.

Už sugautas žuvis brakonieriams teks atlyginti per 260 eurų gamtai padarytą žalą. Be to abiem vyrams surašyti protokolai (ATPK 87 str. 3 d.) ir gresia baudos iki 289 eurų. 4 žvejybiniai statomieji tinklai ir pripučiama guminė valtis bus konfiskuoti.Priedai: