Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamente reforma

2015-06-02

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamente (ŠRAAD) siekiant optimizuoti darbą, stiprinti ūkio subjektų kontrolę, Lietuvos respublikos aplinkos ministro Kęstučio Trečioko įsakymų pakeista administracijos struktūra. Po reorganizacijos įkurti du nauji skyriai, sujungtos Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono agentūros.

     Nuo šių metų birželio 1 d. ŠRAAD pradėjo veikti nauji „Administracinių bylų nagrinėjimo skyrius“ ir „Mokesčių ir atliekų kontrolės skyrius“. „Administracinių bylų nagrinėjimo skyriaus” darbuotojai  teisinėmis priemonėmis gins departamento interesus,  atstovaus departamento interesams visų instancijų teismuose, nagrinės administracinių teisės pažeidimus, kuriuos nustatys aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūnai bei neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai, o taip pat užtikrins priimtų nutarimų vykdymą, skirtų administracinių baudų ir žalų išieškojimą. „Mokesčių ir atliekų kontrolės skyrius“ vykdys mokesčių už aplinkos teršimą ir valstybinius gamtos išteklius kontrolę. Be to kontroliuos ar tikslingai panaudojamos savivaldybių aplinkos apsaugo rėmimo specialiosioms programos skirtos lėšos ir tikrins atliekas naudojančias ar eksportuojančias įmones, turinčias teisę išduoti pažymas.

    Nuo birželio 1 d. susijungė ir dvi agentūros. Šiaulių rajono ir Šiaulių miesto agentūros apjungtos į vieną, kuri vadinsis Šiaulių agentūra. Jai laikinai vadovauja buvęs Šiaulių miesto agentūros vyr. specialistas Valdas Glazauskis. Ilgametis Šiaulių miesto agentūros vedėjas Alvydas Kairys išleistas į užtarnautą poilsį. Buvęs Šiaulių rajono vedėjas Egidijus Kvasauskas nuo šiol vadovauja „Kontrolės organizavimo skyriui“.

    Šiaulių agentūros adresas nepasikeitė – Tilžės g. 198-18. Interesantai gali kreiptis ir telefonais, kurie taip pat nepasikeitė 841 502655 ir 841 503565.

    Panaikintas „Ūkio skyrius“ jo funkcijas perėmė pavadinimą pakeitęs „Teisės ir bendrų reikalų skyrius“. Nuo šiol jis v adinsis „Administravimo ir teisės skyrius“.