Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Aplinkosaugininkai rinko šiukšles ir baudė pažeidėjus

2015-04-27

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento (ŠRAAD) ir rajonų agentūrų darbuotojai prisijungė prie akcijos „Darom“ ir rinko šiukšles. Akcijos metu tvarkyti paplūdimiai ir vandens telkinių pakrantės bei sodinti medeliai. Surinkti keli šimtai kilogramų šiukšlių.

ŠRAAD Kelmės rajono agentūros darbuotojai vykdė akciją „Darom“ ir tvarkė Lembertiškio mišką ir Šilų karjerų vandens telkinio pakrantes Petkiškės kaime. Surinkta apie 200 kg įvairių šiukšlių. Surinktos atliekos nuvežtos į Kražių atliekų priėmimo punktą.

ŠRAAD Mažeikių rajono agentūros darbuotojai tvarkė Varduvos tvenkinio pakrantes. Rinkdami šiukšles aplinkosaugininkai, taip pat patikrino ir sutiktus žvejus. Dviem jų teko surašyti protokolus. Mat vyrai išsiruošė žvejoti neturėdami leidimų žvejybai. Taip pat visiems sutiktiems žvejams priminta, kad jie privalo 5 metrų spinduliu aplink žvejybos vietą surinkti visas šiukšles.

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento darbuotojai taip pat tvarkė Šiaulių rajone, Bijotės ežero pakrantes. Buvo surinkta 60 maišų šiukšlių.

ŠRAAD Pakruojo rajono agentūros darbuotojai prisijungė prie Pakruojo rajono savivaldybės organizuojamos medelių sodinimo akcijos. Naujai apželdinami plotai buvo apsodinti liepų ir šermukšnių sodinukais. Prie senųjų kapinių ir kelio atkarpoje Pakruojis-Petrašiūnai sužaliuos ir aplinkinius savo žaluma džiugins beveik 200 naujai pasodintų medelių. Talkininkai visą darbą dirbo patys, nuo pradžių iki galo. Kasė duobes medeliams, sodino ir laistė naujai pasodintus augalus.