Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Šiauliuose, autoserviso teritorijoje buvo deginamos pakuotės ir plastikas

2015-02-06

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Šiaulių miesto agentūra iš portalo Etaplius korespondento gavo pranešimą, kad Šiauliuose, Pramonės g., viename autoservise yra deginamos šiukšlės. Aplinkosaugininkai operatyviai sureagavo į pranešimą ir nuvykę nurodytu adresu rado metalinę dėžę, kurioje dar ruseno popieriaus pakuočių likučiai. Matėsi ir plastiko deginimo likučiai.

Įmonės vadovas paaiškino, kad pakuotes su plastiku į konteinerį sudėjo ir padegė šaltkalvis- suvirintojas S. Ž.. Vyras esa taip norėjęs pasišildyti. S.Ž. už aplinkos apsaugos reikalavimų pažeidimą surašytas protokolas (ATPK 83 str.). Vyrui teiktas administracinis nurodymas sumokėti 14 EUR baudą.

Pakuotes ir plastika naudoti kaip kurą draudžiama. Žaliavos turi būti rūšiuojamos ir perduodamos atliekų tvarkytojams. Popierinė pakuotė yra perdirbama ir iš jos gautos žaliavos dėka taupomi gamtiniai resursai bei mažinamas aplinkos teršimas.  

 Pastebėję deginamas šiukšles žmonės gali kreiptis į artimiausią miesto ar rajono agentūrą arba pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.