Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Šiaulių rajone nustatytas kilpas miške statęs brakonierius

2015-01-29

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai gerai jiems žinomą brakonierių I.J. (1954 m) užklupo vakar namuose. Pasitelkus naujausias technologijas, buvo užfiksuota, kaip vyras stato ir tikrina kilpas Rėkyvos miške. Aplinkosaugininkai rado penkias kilpas, o sniege paliktais pėdsakais nesunkai atsekė ir patį brakonierių.

Šiaulių rajono, Šlepkų kaimo gyventojas I.J. net į kalbas nesileido, koneveikė pareigūnus ir kaltės nenorėjo pripažinti. Inspektoriai neabejoja, kad miške nufilmuotas ir nufotografuotas prie kilpų asmuo tas pats. Mat vyrą „puošė“ ne tik tie patys drabužiai bet ir gerai matomos mėlynės po akimis.

Vyrui surašytas protokolas (ATPK 85 s. 7d.) ir už teisės aktų, reglamentuojančių medžioklę, reikalavimų pažeidimus gresia bauda nuo 579 Eur iki 1737 Eur su pažeidimo padarymo įrankių ir priemonių konfiskavimu.

I.J. į aplinkosaugininkų akiratį patenka jau ne pirmą kartą. Šiaulių rajono gyventojas jau du kartus baustas už tai, kad medžiojo kilpomis. Be to baustas ir už kitus aplinkosauginius pažeidimus, tačiau vyro gyvenimo būdo, kaip rodo šis atvejis, baudos nekeičia.


Priedai: