Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

APLINKOS POLITIKOS CENTRAS ĮGYVENDINO 2007 – 2013 M. LATVIJOS – LIETUVOS BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ

2014-10-30

Aplinkos politikos centras kartu su partneriais įgyvendino projektą Lielupės ir Ventos UBR upių monitoringo ir ūkininkų aplinkos apsaugos tyrimo projektą ir pakvietė į baigiamąjį seminarą, kuris vyko 2014-10-27 Šilagalio km., Panevėžio r., kuriame dalyvavo departamento atstovė Valstybinės analitinės kontrolės skyriaus vedėja Virginija Čičinskienė.

Seminaro metu buvo pristatyta upių ekologinės būklės stebėsenos ir vertinimo  bei aplinkosauginių priemonių taikymo žemės ūkyje esama situacija, problemos ir reikalingos priemonės pasklidosios taršos mažinimui iš žemės ūkio bei upių ekologinės būklės gerinimui.

Projekto rezultatų ir seminaro dalyvių diskusijų pagrindu bus pateiktos rekomendacijos žemės ūkio taršos mažinimui ir įtraukimui į Kaimo plėtros programas bei Upių baseinų rajonų (UBR) valdymo programas ir priemonių planus Lietuvoje ir Latvijoje.

Projekto rezultatai svarbūs Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentui dėl intensyvios žemdirbystės ir prastos upių būklės, ypač Lielupės UBR.

Su projekto medžiaga ir rezultatais bus galima susipažinti vėliau Aplinkos politikos centro tinklalapyje http://www.aapc.lt/.