Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Kelmės rajone medžioklėje sužalotas medžiotojas

2014-10-27

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Kelmės rajono agentūra sekmadienio rytą gavo pranešimą, kad Beržėnų miške, Beržėnų kaime, Šaukėnų seniūnijoje, medžioklės metu sužeistas medžiotojas. Apie įvykį taip pat buvo informuota policija, o nukentėjusysis nuvežtas į ligoninę.

Nuvykus į įvykio vietą, nustatyta, kad Pašilėnų medžiotojų būrelio medžioklės plotuose, Beržėnų miške vyko medžioklė, kurioje dalyvavo 16 medžiotojų. Medžioklės, pirmo varymo metu, buvo paleisti 5 šūviai. Sumedžiotos dvi stirnos ir lapė. Manoma, kad vieno šūvio metu, kuomet buvo sumedžiojama stirnos patelė, rikošetu atšokusi 6 mm grankulkė pataikė į medžiotojo V.L. į koją.

Dėl įvykio Telšių apskrities VPK Kelmės rajono policija pradėjo tyrimą. Iš medžiotojo, kuris kaip įtariama sužalojo kolegą paimtas ginklas bei medžioklės dokumentai.

Kelmės rajono agentūros aplinkosaugininkai patikrino visų, medžioklėje dalyvavusių žmonių, medžiotojų bilietus, leidimus ginklams, medžioklės lapą ir licencijas medžiojamiesiems gyvūnams sumedžioti. Pažeidimų nenustatyta. Policijos pareigūnai patikrino visų medžiotojų blaivumą. Pirminiais duomenimis visi medžioklės dalyviai buvo blaivūs.   

Kas kaltas dėl nelaimingo įvykio medžioklėje ir kokia nuobauda bus skirta, paaiškės policijai baigus ikiteisminį tyrimą.