Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Akcija „Tvora“

2014-08-22

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas dar kartą surengė akcija „Tvora“. 8 ekipažai ir valtimis, ir nuo kranto apžiūrėjo 13-kos vandens telkinių pakrantes. Tikrinta ne tik ar tvoros neriboja priėjimo prie vandens telkinio pakrantės, bet tikrinti ir žvejai, žiūrėta ar nėra užmestų tinklų. Pakruojo ir Telšių rajonuose patikrinti trys vandens telkiniai, Plungės ir Šiaulių rajonuose po du. Akmenės, Joniškio ir Mažeikių po vieną.

Mažeikių rajone, Sedos mieste, rasta viena tvora, kuri yra arčiau nei 5 metrai nuo Varduvos upės, tačiau takas nušienautas ir laisvai praeinamas. Be to kaip paaiškėjo tai ne šeimininkės kaltė. Atstumas sumažėjo, nes prie Sedos malūno užtvankos pakeltas vandens lygis ir upė išsiliejusi iš krantų daugiau nei įprastai. Už vandens lygio pakėlimą UAB ,,Plungės darna“ direktoriui skirta administracinė ir teiktas privalomasis nurodymas atstatyti buvusį vandens lygį.

Telšių rajone, valtimi plaukioja aplinkosaugininkai, aptiko du brakonierių užmestus tinklus. Tarp žolių paslėpti tinklai, aptikti mėtant kablius. Kam priklauso draudžiami žvejoti įrankiai nustatyti nepavyko. Daugiau pažeidimų nenustatyta.


Priedai: