Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Brakonierius slėpėsi rugių lauke

2014-08-11

Sekmadienio vakarą, apie 20,30 val. Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriui buvo pranešta, kad Kelmės rajone pastebėtas brakonierius. Skambinęs medžiotojas, papasakojo, kad tykodamas prie pasėlių šernų, pastebėjo šautuvu nešiną vyrą. Jo ginklas buvo su optiniu taikikliu ir garso slopintuvu. Tokius ginklus dažniausiai naudoja brakonieriai. Medžiotojas vyrą bandė sulaikyti, tačiau šis spruko ir pasislėpė rugių lauke.

Į Kelmės rajono, Šaukėnų seniūniją atvykęs GGAI inspektorius susitiko su medžiotoju ir pradėjo brakonieriavimu įtariamo vyro paiešką. Vyras gulėjo taip tyliai, kad inspektorius vos neužlipo ant jo. Šalia gulinčio vyro buvo rastas ir graižtvinis, mažo kalibro šautuvas su garso slopintuvu ir optiniu taikikliu, bei dėžutė šovinių. Kaip paaiškėjo sulaikytas A.G. Kelmės rajono, Šaukėnų seniūnijos, Spaudžių kaimo gyventojas. Vyro sodyba stūkso vos už kelių šimtų metrų nuo sulaikymo vietos.

Vyras perduotas policijos pareigūnams, kurie dėl neteisėto ginklo laikymo pradėjo tyrimą. Be to jam už neteisėtą medžioklę teks sumokėti nemenką  baudą. Administracinių teisės pažeidimų kodeksas (ATPK 85s.4d.) numato baudą nuo 3000 iki 6000 Lt, su medžioklės įrankių ir transporto priemonių konfiskavimu. 


Priedai: