Puslapis kraunamas...
Lietuvos Respublikos APLINKOS MINISTERIJA Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamentas
Meniu kraunamas...
 
svetainės medis email print
 

Naujienos

Plungėje naftos produktais užterštas vandens telkinys

2014-07-24

Antradienį, vėlai vakare, Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Plungės rajono agentūrai pranešta, kad Plungės mieste, Palankės gatvėje esanti kūdra užteršta naftos produktais. Situacija apžiūrėta vietoje ir nustatyta, kad naftos produktai į kūdrą pateko per lietaus kanalizacijos tinklus. Naftos produktų nutekėjimo į Plungės jūrą nenustatyta. Trečiadienį ryte apie teršimą informuota Plungės rajono savivaldybės administracijos direktorė Asta Beierle Eigirdienė. Nedelsiant iškviesti gaisrininkai, kurie pastatė 2 užtvaras ties vandens ištekėjimu iš kūdros  ir prie lietaus kanalizacijos įtekėjimo į kūdrą. Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento Valstybinės analitinės kontrolės skyriaus darbuotojai paėmė mėginius iš kūdros.

Vandens paviršiuje susikaupusius naftos produktus bus bandoma surinkti, o vėliau bus panaudoti naftos produktus skaidantys reagentai.

Dėl vandens telkinio užteršimo pradėtas tyrimas ir aiškinamasi, kas tai galėjo padaryti. Tikimasi pagalbos iš pilietiškų Plungės miesto gyventojų. Ką nors žinantys apie šį incidentą prašomi pranešti telefonu (8 448)52792 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

 


Priedai: